ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης – ΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 

Υποψήφιοι Αντιπεριφερειάρχες                

ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ – Π.Ε. Ζακύνθου

ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Π.Ε. Κέρκυρας

ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ – Π.Ε. Κεφαλληνίας

ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – Π.Ε. Λευκάδας

 

Υποψήφιοι περιφεριακοί σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Ζακύνθου

1. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΟΡΡΙΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4. ΛΟΥΓΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΙΚΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΜΠΕΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

6. ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

9. ΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΣΧΙΖΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ιθάκης

  1. ΚΑΖΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Κέρκυρας

  1. ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  3. ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΛΑΙΖΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΡΜΕΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ – ΚΕΛΕΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΔΕΝΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  8. ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΚΑΛΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΚΑΝΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΈΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΚΑΡΔΑΜΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
  14. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  15. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  16. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΆΓΓΕΛΟΥ
  17. ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  19. ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  20. ΜΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  22. ΜΑΡΚΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  23. ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  24. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  25. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  26. ΠΕΛΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  27. ΠΕΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
  28. ΡΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  29. ΣΑΪΤΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  30. ΣΑΛΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  31. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  32. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Κεφαλληνίας

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  3. ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  7. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
  8. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΗ
  9. ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΤΣΩΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΦΑΡΑΚΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λευκάδας

  1. ΘΕΡΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΒΒΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΟΥ

 

Advertisements